ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи обстрілюють електростанцію

|

Ситуація на Луганщині залишається складною. Вчора, протягом двох годин в районі міста Щастя бойовики два рази обстріл ТЕС з мінометів «Васильок», яка забезпечує електроенергією населені пункти на півночі Луганщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі оперативного командування «Північ».

За попередньою інформацією в ході обстрілу пошкоджено один трансформатор, який є дуже коштовним обладнанням. Судячи з кількості мінометних розривів на трансформаторному полі Луганської ТЕС можна зробити висновок, що бойовики цілеспрямовано хочуть залишити мирне населення без електроенергії.

Протягом ночі в районах виконання завдань військ оперативного командування «Північ» обстрілів не було. За підсумками доби серед особового складу та техніки втрат немає. Військовослужбовці продовжують утримувати позиції, охороняти базові табори, блокпости, взводні опорні пункти, нарощувати зусилля щодо інженерного обладнання позицій, забезпечення матеріальними запасами, харчами, медичним майном та пальним.

Фото: прес-центр оперативного командування «Північ»

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.