ОСТАННІ НОВИНИ

Через які реформи потрібно пройти міліціонеру, щоб стати поліцейським

|

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook представив концепт майбутньої реформи Міністерства внутрішніх справ у вигляді відеоролика.

За його словами, перед внесенням проекту на розгляд Кабміну треба ще багато чого доробити, тому він попросив читачів озвучувати свої зауваження, пише УП.

Згідно з концептом, МВС очікують ряд радикальних змін. Перша з них – міліція буде перейменована у  поліцію.

 

Реклама партнерів

 

Аваков зазначив, що таке рішення було прийнято після того, як Верховна рада дозволила створювати загони “народної міліції” в окремих регіонах Донбасу.

“Міліція є рудиментом радянської епохи і означає “озброєне народне ополчення”. Натомість поліція – це професійний державний орган, покликаний забезпечити правопорядок, уникаючи каральних функцій”, – сказано у ролику.

Оновлене МВС займатиметься правоохоронною діяльністю, захистом конституційного ладу та теробороною, міграційною діяльністю, охороною держкордону, рятувальною справою.

 

Будуть ліквідовані такі органи як ГУБОЗ, транспортна міліція, ветеринарна міліція, міліція у справах дітей.

Крім того, будуть ліквідовані всі спецпідрозділи типу “Беркута” чи “Грифона”, а замість них буде створено єдиний спецпідрозділ на кшталт американського S.W.A.T.

Всі працівники МВС повинні пройти переатестацію згідно з законом про люстрацію.

Фото: politics.bazaza.net

Відео: Infoline Infos

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.