ОСТАННІ НОВИНИ

Аби потрапити до Криму, водіям доводиться вистоювати у 10-кілометровій черзі (оновлено)

|

Державна прикордонна служба інформує громадян, які планують виїхати до окупованого Криму через пункт контролю «Чонгар», про суттєві ускладнення руху на даному напрямку. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України.

Станом на 8.00 год сьогоднішнього дня, черги на виїзд з материкової частини України у ПК «Каланчак» складають до 10 км, у ПК «Чаплинка» – до 4 км. Така ситуація виникла внаслідок прискіпливий огляд російськими прикордонниками автомобілів громадян України та вантажівок української реєстрації. Враховуючи те, що в середньому оформлення однієї вантажівки у російських прикордонників триває понад 30 хвилин, а легкових автомобілів – не менше 20 хвилин, а для оформлення в російський пункт пропуску прикордонники запускають лише по одному транспортному засобу, водії вимушені очікувати в черзі годинами.

Державна прикордонна служба України рекомендує громадянам України обирати для руху до АР Крим пункт контролю «Чонгар» де скупчення автотранспорту відсутнє. У свою чергу українські прикордонники вживають усіх заходів, щоб полегшити учасникам руху пересування в обидва напрямки.  

Фото: radio24.ua 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.