ОСТАННІ НОВИНИ

Чубаров у Львові дякує за симпатію і вірить, що Крим буде українським

|

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров сьогодні у Львові в рамках Форуму видавців провів авторську зустріч. Відомий кримськотатарський політик розповів львів’янами про життя в умовах російської окупації та закликав українців до єдиного мобілізаційного руху, передає кореспондент Львівського порталу.

«Дуже скрутні часи настали. Все, що зараз відбувається на сході України, на мою думку, є наслідком того, як ми себе повели чи не повели на самому початку анексійних дій в Криму. Є багато думок з приводу того, чого хоче добитися Путін своїми діями на Донбасі. Хтось каже, що так він хоче закріпитися більше в Криму, хтось думає, що він хоче піти далі. Я ж схиляюся до того, що йому потрібна вся Україна», – заявив Рефат Чубаров на зустрічі у Львівській політехніці.

Політик висловив жаль з приводу того, що в Україні на сьогодні немає стратегічного бачення того, як повернути Крим. Разом з тим він відзначив, що перші уявлення, пов’язані з поверненням півострова, уже почали з’являтися.

«Можливо нашому суспільству доведеться ще більше себе обмежувати. Вся країна має відчувати себе у стані війни. Здійснювати заходи у єдиному пориві. Має бути єдиний мобілізаційний рух», – додав Р.Чубаров.

Реклама партнерів

Глава Меджлісу розповів про утиски кримських татар, обшуки у домівках та тотальну політику залякування. «Настали часи, коли від людей вимагають публічно демонструвати свою прихильність до нової влади. Коли жителі Криму намагаються пояснити іншим своє становище, то вони говорять, що їм просто немає чим дихати», – наголосив він.

Рефат Чубаров також подякував львів’янам за симпатію і підтримку кримських татар. «Завдяки великій симпатії, яку ми відчуваємо, ми маємо шанс вберегтися», – сказав він.

Головним меседжем, з яким Глава  Меджлісу кримськотатарського народу приїхав до Львова, стало те, що «кримські татари у Криму знаходяться на свої території і бачать своє майбутнє у складі суверенної держави «Україна». 

 

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.