ОСТАННІ НОВИНИ

Конкуренція на ринку праці зростає за рахунок переселенців зі Сходу та Криму

|

Конкуренція серед офісних працівників у серпні складала 5,5 претендентів на одну вакансію. Серед робітничих професій цей показник також росте, в основному, за рахунок переселенців зі Сходу та Криму. Про це інформує кореспондент Львівського порталу, посилаючись на результати дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

У серпні показник hh.Індекс (відношення кількості резюме до кількості вакансій) складав 5,5. У липні значення цього показника було 4,9, а в червні — 5,3. Експерт Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Ольга Кухарук так коментує цю ситуацію: «Незважаючи на значну кількість вимушених переселенців, конкуренція серед офісних працівників у великих містах практично не змінилася і знаходиться на середньорічному рівні, значних коливань цього показника не помічаємо. Є кілька причин такого стану справ, головна — переселенці у більшості є представниками робітничих спеціальностей або бюджетної сфери, а отже, частіше використовують для пошуку роботи не-онлайнові канали (друковані видання, особисті контакти, допомогу волонтерів і т.д.).

Крім того, кількість переселенців у масштабах великих міст (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів) поки не можна назвати статистично значущою для ситуації на ринку праці».

Рейтинг проф. сфер із найвищою і найнижчою конкуренцією практично не змінився. Як і в липні, найскладніше буде знайти роботу молодим спеціалістам, юристам, фінансистам. Проте проф. сфера «Закупки» у серпні витіснила із ТОП-5 проф. сферу «Некомерційні організації».

Реклама партнерів

Також практично не змінився перелік тих, кому роботу знайти легше, ніж іншим. Медицина, страхування, робочий персонал, спеціалісти з продажу й програмісти — фахівці цих галузей можуть розраховувати на найлегший пошук роботи.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в серпні 2014 року.

Фото:sirko.org.ua 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.