ОСТАННІ НОВИНИ

Експерт називає проблеми, з якими зіткнеться передвиборча Львівщина

|

На Львівщині у розпалі підготовка до позачергових парламентських виборів, які призначені на 26 жовтня. В області уже запрацювали окружкоми, більшість членів ОВК прийняли присягу. Про це Львівському порталу повідомив начальник обласного відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федір Алєйніков.

У свою чергу дільничні виборчі комісії будуть сформовані за два тижні до проведення виборів.

Як повідомив Ф.Алєйніков, найбільшою проблемою, яка може виникнути під час підготовки до парламентських виборів, може стати навчання членів ДВК. У стислі терміни їм доведеться освоїти великий обсяг інформації. 

«Загалом у Львівській області буде 40 тисяч членів ДВК. Це звичайні люди, які час від часу беруть участь у виборах. Їм треба буде освоїти великий масив інформації. А виборче законодавство – складне», – прокоментував експерт.

Реклама партнерів

Утім, на думку Ф.Алєйнікова, якщо окружкоми працюватимуть добре і зможуть оперативно навчити, хоча б керівний склад дільничних комісій, то проблем не буде.  

На Львівщині діють 12 ОВК та мають запрацювати 2 150 ДВК.

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 26 жовтня. Голосування відбуватиметься за змішаною системою – половину народних депутатів обиратимуть в мажоритарних округах, половину – за партійними списками.

Фото: fakty.ictv.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.