ОСТАННІ НОВИНИ

Волноваха: мешканці остерігаються приближення фронту (відео)

|

Волноваха – стратегічний пункт між двома головним містами Донеччини. Тут і основна траса, і станція залізничного сполучення. Під час війни інформаційної у проросійських та російських медіа повсякчас з`являються повідомленням про наступ на місто, стрілянину чи захоплення бойовиками “ДНР” Новотроїцького, що у 20 км.

Громадське ТБ побувало у місті. Над державними органами – український прапори. 

Упродовж літа у самій Волновасі не було боїв. Жителі остерігаються приближення лінії фронту, але не панікують. Місцеві журналісти скаржаться на те, як швидко розходяться чутки. Мешканці Волновахи, які мають родичів у Новотроїцьку, запевняють, що сепаратистів там немає. Говорячи про настрої кажуть, що у місті є і прихильники єдиної України, так і лояльні до сепаратистів люди. У місті працює російське телебачення, сигнал якого доходить із Донецька.

Реклама партнерів

Місцева влада на місті. Перший заступник голови Міської ради Волновахи Микола Бишок нарікає, що не отримує вказівок на як діяти у випадку наступу сепаратистів. У Волновасі не помітити додаткових сил, щоб протистояти бойовикам. Школи, лікарні працюють у звичайному режимі. 

Усе літо у місті перебої з водою, вже місяць як в кранах немає жодної води. Організовується підвезення води. Люди звикають до складнощей.

Відео: Громадське ТБ
Фото: doma-donetsk.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.