ОСТАННІ НОВИНИ

Семенченко спростовує прибуття підкріплення в Іловайськ

|

Командир батальйону “Донбас” не бачив додаткових сил, переведених у Іловайськ, як це заявляють в РНБО. Про це пише ДТ.

Спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що підійшла артилерія, і сили АТО почали операцію по остаточного звільнення міста Іловайськ Донецької області.

Коментуючи інформацію про те, що ніякої підмоги батальйонам в Іловайські як і раніше немає, Лисенко зазначив, що за 15 хвилин до брифінгу виходив на прямий зв`язок з бійцями, які повідомили, що у них є боєприпаси і що підійшла артилерія, а також додаткові сили, які допомагають відтіснити контрнаступ бойовиків.

“Зараз проходить операцію по остаточного звільнення міста від бойовиків. Там йдуть активні бойові дії”, – сказав він.

Реклама партнерів

За останніми даними РНБО, тривають активні бойові дії з метою втримання під контролем Іловайська, під`їзних шляхів і пануючих висот навколо нього.

У свою чергу, командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко спростував інформацію про надійшла допомоги силам АТО в Іловайські. На своїй сторінці в Facebook він написав, що все, сказане Андрієм Лисенко – неправда.

Відзначимо, що в Іловайські 5-й день в оточенні знаходяться підрозділи українських батальйонів “Донбас”, “Дніпро”, “Азов”, “Херсон” і “Доброволець”.

Раніше Семенченко заявив про збільшену загрозу знищення сил батальйону в Іловайські. Батальйон “Донбас” зажадав створити коридор для вивезення важкопоранених бійців з міста.

До вечора 27 серпня біля Адміністрації президента близько 800 чоловік прийшли на пікет з вимогою надати підмогу сил антитерористичної операції в Іловайські.

Фото: ДТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...