ОСТАННІ НОВИНИ

Вночі на вихідних Львовом знову кататимуться велосипедисти

|

23 серпня організатори «Нічного катання на велосипеді по Львову» відзначать двохріччя проекту. Серпневі заходи Нічного велокатання відбудуться в рамках мистецького проекту «Домініканес». Початок о 19.00.Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

«Запрошую усіх охочих взяти участь у святкуванні! Об`єднатись у цей чудовий день та відсвяткувати день народження проекту. Нічне катання на велосипеді по Львову – це так круто! За період катання я познайомилась із багатьма цікавими людьми. Ніч – це пора вільного простору, коли місто спить і прокидаються велосипедисти, відкривається інше дихання.», – зазначила організатор проекту «Нічне катання на велосипеді по Львову» Вікторія Веселовська (Вікачу).

Зауважимо, на  Нічне катання можуть приїжджати абсолютно всі охочі. Діти віком від 8 до 14 років повинні бути у супроводі батьків та обов’язково мати захисну амуніцію (шолом, наколінники).

«Нічне катання на велосипеді по Львову» – проект, який протягом двох років об’єднав понад 500 велосипедистів різних вікових категорій та вже отримав підтримку та зацікавлення серед велоорганізацій Львова та їх учасників. Захід має на меті популяризацію велоруху у Львові, а також об’єднання активних людей для реалізації проектів з розвитку велоінфраструктури у місті.

 Серед заходів серпневого Нічного катання:

19.00 – 21.00 Конкурсна програма для велосипедистів, виступ гурту Evermotion, Dj 1Suponetime та спеціального гостя  (пл. Музейна 1).

21.00 – 22.30 – Показ тематичного фільму (пл. Музейна 1).

22.45 – 2.00 – Нічне катання/Велоквест.

Велоквест відбувається паралельно з велокатанням для тих, хто хоче не тільки покататись, а ще й розгадувати таємниці Львова. Реєстрація на Велоквест з 21:30 – 22:30. «Катання костюмоване. Однак наявність костюму не є обов’язковим», – зазначають організатори.

Маршрут велокатання: площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької (старт) – пр. .Свободи по колу – вул. Городоцька – вул. Виговського – Аеропорт (тимчасова зупинка колони) – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Стрийська – вул. Сахарова – вул. Горбачевського – вул. Коперника – вул. Дорошенка – площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької (фініш).

Рекомендовані правила Нічного велокатання:

• Триматись якомога ближче до правого краю дороги, не виїжджати на середину дороги і не займати на проїжджій частині більше місця, ніж потрібно для пересування;

•  Зупинятись на червоний сигнал світлофора;

•  Не влаштовувати перегони!

•  Виконувати вказівки керівників колони;

•  Тримати дистанцію (3-4 метри);

•  Пропускати пішоходів на пішохідних переходах;

•  Не їздити по тротуарах;

•  Показувати руками повороти та зупинку;

•  Звертати увагу на дорожні знаки та розмітку;

•  Бути в шоломі;

•  Тримати темп колони (не розтягуватись і не їхати надто швидко);

•  Мати звукові сигнали (дзвіночки, дудки);

•  Не вступати в конфлікт з автомобілістами.

ВАЖЛИВО! Кожен учасник відповідає за особисту безпеку сам. За недотримання правил Нічне катання одразу ж припиняється. Всі учасники повинні дотримуватись правил встановлених організаторами та Правил дорожнього руху для велосипедистів.

Кожен учасник повинен розуміти, що від нього залежить успіх катання!

Фото: Організатори заходу 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...