ОСТАННІ НОВИНИ

Нардепи спростили процедуру призову

|

Народні депутати підтримали у першому читанні і в цілому законопроект, що спрощує процедуру призову громадян на військову службу.

Зокрема, за законопроект № 4325а «Про внесення змін до законів України «Про військовий обов`язок і військову службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції» (щодо призову громадян на військову службу)» проголосували 229 нардепів, передає Еспресо. ТВ.
Закон спрощуює процедуру і скорочує час, необхідний для здійснення призову громадян на військову службу у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.
Також закон відокремлює поняття військової служби за контрактом осіб рядового складу та військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу з метою надання можливості прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового складу громадян України, які мають базову загальну середню освіту.
Особам сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та мають вищу освіту, надається можливість бути прийнятими на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.
Крім того, уточнено порядок відрядження військовослужбовців до державних підприємств, а також державних та комунальних навчальних (освітніх) закладів, передбачено надання можливості громадянам України, яким присвоєно первинне військове звання офіцерського складу запасу, проходити військову службу за контрактом строком від 2 до 5 років. 

Фото: niknews.mk.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *