ОСТАННІ НОВИНИ

Батальйон «Айдар» хочуть розформувати через активні дії - командир

|

Один з найбоєздатніших батальйонів «Айдар» розформовує Міністерство оборони, повідомляє ТСН з посиланням «Спецкор».

«Айдарівців» наказом із Генштабу повідомили, що їхній загін повинен бути розпущений у найкоротші строки. Тилові офіцери звинуватили «Айдар» нібито в мародерстві та насиллі над місцевим населенням, щоправда, жодного такого факту підтверджено не було.

Командир батальйону називає інші причини розформування загону, вважає, що їхні активні дії комусь не вигідні.

«Батальйон дуже прискорює всі найближчі події і комусь дуже це не вигідно, хтось хоче, щоб батальйон хоча б зупинився. З передової мене забирають на ці доповіді, на ці наради, а хтось сидить в тилу і клепає на батальйон липові справи», – повідомив телефоном командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

Реклама партнерів

Речник РНБО Андрій Лисенко розформування батальйону не підтверджує. Каже, що подібних наказів, за його даними, командир «Айдару» отримати не міг.

Нагадаємо, «айдарівці» – це самооборонівці з Майдану, які в складі Збройних сил із перших днів воюють на Сході й досить успішно. Саме «Айдар» півсотнею бійців без утрат захопив місто Щастя. Уся передова, що проходить по селу Металіст та Луганський аеропорт, – це місця боїв «Айдару». Під час зачистки села Лутугине в околицях Луганська бійці «Айдару» зазнали найбільших утрат – загинули 23 людини.

Фото:www.aif.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...