ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові працює 72 термінали з продажу квитків на електротранспорт

|

Зараз у Львові працює 72 термінали з продажу квитків у електротранспорті. Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», з них три знаходяться наразі на ремонті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Іноді пасажири стикаються з проблемою, коли принтер «зажовує» папір. Зараз ми встановлюємо причину такої несправності. Далі, якщо буде можливість, ми плануємо розширяти мережу. Але це питання ми будемо ставити, коли визначимо причину несправностей деяких квиткоматів», – розповів начальник відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Перепелюк.

Також Сергій Перепелюк зазначив, що зараз терміналами користується багато людей: «Люди звикли до можливості швидко купувати квитки на транспорт», – додав він.

Фото: Львівський портал  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *