ОСТАННІ НОВИНИ

Вчора у Росії затримали знімальну групу ТСН

|

Учора ввечері, у Волгограді спецкореспондента ТСН у Росії Маргариту Ситник та оператора затримала група  з 8 чоловік. Люди назвалися «оперуповноваженими» та почали допитувати українських журналістів, знімаючи їх на камеру, така інформація з’явилася на сайті «1+1».

Журналістів ТСН затримали в місцевому готелі, де вони зупинилися на час відрядження. Попри наявність у знімальної групи акредитації при МЗС Росії, «оперуповноважені» продовжували допит під приводом того, що неподалік пограбовано бабусю.

«Мені пояснили, що зараз у них у районі відбувається відпрацювання. Нібито скоєно злочин – бабусю обікрали на 150 тисяч рублів (операторові сказали, що на 250 тисяч). Підозрювані – одна жінка (громадянка України, нібито біженка) і двоє чоловіків (громадян Росії). Сказали, що нас триматимуть недовго, – усього 3 години, бабуся має нас ідентифікувати, – а потім відпустять. Ми нібито викликаємо підозру», – розповіла про інцидент Маргарита Ситник.

«Оперуповноважені» скопіювали всі документи знімальної групи, також обшукали номери, в яких зупинилися журналісти. Прохання журналістів переписати дані представників правоохоронних органів було відхилено. Про 150-250 тисяч рублів, нібито вкрадених у якоїсь бабусі, журналістів не питали, та й узагалі більше не згадували про її існування. Після того, як журналістам поставили всі питання про мету поїздки, «оперуповноважені» відпустили знімальну групу й нагадали, що всі свої дії журналісти мають обов`язково погоджувати з адміністрацією області.

«Я спочатку подумала, що це жарт, бо надто сюрреалістично все було: 8 хлопців спортивної статури з камерою приїхали в готель рятувати бабусині гроші. Промайнула думка, що це може бути така розвага, бо в барі готелю була у розпалі вечірка. Подумала, може, це конкурс чи розіграш, навіть на рецепції спитала, чи часто в них таке відбувається», – додає  Маргарита Ситник.

Фото:tsn.ua 


Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...