ОСТАННІ НОВИНИ

Гриценко вважає, що після "миру" площа військових дій може розширитися

|

Депутат Анатолій Гриценко вважає, що “мирний план президента” був зірваний з першого дня, і після одностороннього припинення вогню площа військових дій може розширитися.

Про це він сказав в ефірі програми “Шустер Live”, передає УП.

“Мирний план президента зірваний. Причому був зірваний із самого першого дня, коли за столом з`явилися, не кажу вже про медведчуків, але Царьов і лідери терористичних організацій, які в розшуку і проти яких порушені кримінальні справи, які віддавали накази збивати наші літаки та вертольоти, після чого сотні загиблих…” – заявив Гриценко.

За його словами, про складання зброї терористами “навіть не йдеться”.

“Це просто передишка для них (проросійських бойовиків), перегрупування для нових диверсійних дій, які можуть відбуватися за межами цього регіону (Донецької та Луганської областей)”, – вважає політик.

Він нагадав про спроби диверсій бойовиків у Запорізькій, Харківській, Миколаївській областях тощо.

Гриценко вважає, що немає сенсу проводити переговори з терористами, бо ними, на думку політика, керує президент Росії Путін, “який плани свої не змінює”.

За словами депутата, рівень патріотизму падає навіть в Центральній та Західній Україні “не тому, що перестали любити Україну, а тому що бездарне керівництво”.

“Я вважаю, що президентське слово повинно бути словом. Незаперечним. Якщо під час виборчої кампанії Петро Порошенко пообіцяв публічно, що кожен солдат в зоні АТО буде отримувати щодня 1000 грн. і його життя буде застраховане на 2 млн. гривень, це повинно бути зроблено”, – заявив Гриценко.

“Якщо цього не може зробити, не може знайти грошей президент Порошенко, нехай бізнесмен Порошенко дасть свої гроші”, – додав він.

Гриценко також вважає, що йти воювати мають сини всіх державних чиновників – починаючи від сина президента.

На його думку, це допоможе вирішити проблеми в армії та знайти зрадників, оскільки “кожне чадо, яке там опиниться, татові чи мамі подзвонить” і розкаже, чого бракує його військовій частині тощо.

Як відомо, о 22:00 закінчився час одностороннього припинення вогню з боку України.

20 червня Порошенко віддав наказ українським силовикам, задіяним в антитерористичній операції, в односторонньому порядку припинити вогонь на сході держави з 22.00 20 червня до 22.00 27 червня. 

Представники терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” 27 червня пообіцяли припинити вогонь до 30 червня.

Окрім того, вони заявили, що готові до обміну заручниками з Києвом за принципом “всіх на всіх”.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...