ОСТАННІ НОВИНИ

В ООН не сумніваються, що бойовики на сході України мають російське походження

|

В Організації об`єднаних націй – позитивна реакція на мирний план президента України Петра Порошенка. Про це заявив постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв в ефірі телеканалу Інтер, пише УП.

За його словами, в міжнародній організації є розуміння того, що цей крок може допомогти досягти миру і перейти до діалогу.

Говорячи про можливість міжнародних представників піти на переговори з представниками терористичних організацій, Сергєєв нагадав один з принципів ООН – “з терористами – ніякого діалогу”.

“Тим більше, що Гіркін та інші, вони громадяни Росії і не мають права обговорювати врегулювання проблем України”, – підкреслив дипломат.

Реклама партнерів

Він зазначив, що в ООН не викликає сумнівів російське походження і громадянство бойовиків на сході України.

Крім того, Сергєєв розповів, що українська сторона змушена щодня спростовувати різні фальсифікації, які закидає в медіа-простір РФ в своїх пропагандистських цілях.

Представник України в ООН також зазначив, що на сьогоднішній день виключити з цієї організації Росію неможливо, адже останнє рішення залишається за Радою безпеки ООН, яку зараз РФ і очолює.

Як відомо, 20 червня президент Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на тиждень всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби. Ведення вогню припинено з 22:00  20 червня до 10:00 27 червня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...