ОСТАННІ НОВИНИ

Суд відкрив провадження у справі Лозінського

|

Апеляційний суд Київської області відкрив провадження за апеляційною скаргою прокуратури на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від подальшого відбуття покарання у вигляді позбавлення волі Віктора Лозінського за станом здоров’я. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

У справі вже призначено суддю, яка постановила стороні захисту до 19 червня надати свої заперечення на апеляційну скаргу прокуратури.

Про дату судового засідання буде повідомлено додатково.

Як відомо, 3 червня цього року Бориспільський міськрайсуд Київської області за клопотанням захисників засудженого та потерпілої ухвалив рішення звільнити Віктора Лозінського з місць позбавлення волі за хворобою.

Вважаючи таке судове рішення незаконним, прокуратура Київської області у передбачений законом строк оскаржила його в апеляційному порядку.

Крім того, прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб Бориспільської виправної колонії № 119 за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України), а також стосовно судді – за фактом постановлення завідомо неправосудного рішення (ч. 1 ст. 375 КК України).

 

 

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...