ОСТАННІ НОВИНИ

Художники України та Європи з’їхалися до Східниці на пленер

|

У селищі Східниця проходить міжнародний пленер «Східниця 2014», який триватиме до 7 червня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Східницької селищної ради.

Художники вперше зібралися в унікальному курорті Східниця, відомому завдяки своїм лікувальним водам. Пленер проходить в час цвітіння, буяння природи Карпат, щоб художники в природних умовах змогли відобразити на полотнах красу місцевих пейзажів.

У Міжнародному пленері приймуть участь 17 художників з України, Словаччини, Польщі. Серед них Лауреат премії ім. Т.Г. Шевченка Ольхов В.Н., Народні художники України Бокотей А.А., Гапяк І., Могілевський К., Мічка. З.Ф. , Іванчо А.В., член Словацької національної спілки художників Броніжевський В. та інші відомі та колоритні художники.

Проживати, харчуватися та творити учасники пленеру будуть в лікувально-оздоровчому комплексі «ДіАнна».

Ознайомитися з творами відомих митців можна буде на постійно діючій виставці в ЛОК «ДіАнна» з 8 червня 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *