ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина вийшла в лідери за активністю виборців

|

Жителі Львівщини продовжують активно голосувати. За даними ЦВК, явка виборців у Львівській області наразі найвища в Україні. Свій голос за Президента України віддали 51,15% виборців, інформує кореспондент Львівського порталу.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Федора Алєйнікова, найбільша явка виборців зафіксована у містах Моршині (65%) та Трускавці (56,2%), а також у Городоцькому (64,8%) та Стрийському (52,6%) районах.

«За даними районів, грубих системних порушень під час голосування не зареєстровано», – зазначив Ф.Алєйніков.

Станом на 15 годину у Львові проголосувало понад 49% виборців. Виборчий процес проходить спокійно, великих черг на дільницях не зафіксовано, хоча і спостерігається висока активність виборців.

За даними ЦВК, загалом по Україні проголосувало 37,97 % виборців.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються позачергові вибори президента України. У місті Донецьку вибори не відбуваються взагалі. В Донецькій області вибори проходять частково. За Луганську область вибір роблять лише два округи.

Фото: Львівський портал

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *