Українці, які проживають та працюють в Італії, масово їдуть на дільниці, аби проголосувати за нового президента України.
Як передає кореспондент Львівського порталу, до виборчої дільниці у Мілан прибули тисячі бажаючих проголосувати. Біля дільниці утворилася величезна черга, люди годинами там стоять попри спеку та втому від дороги.
До прикладу, ті, хто приїхав з регіонів у Мілан в 9.30 год ще досі чекають можливості, аби віддати свій голос за кандидата у президенти.
Варто зазначити, що люди з регіонів приїздили до Мілану цілими автобусами.
За словами кореспондента Львівського порталу, українські жінки та чоловіки приїхали голосувати у вишиванках. Багато з них тримають у руках українські стрічки, прапорці та стяги. Дівчата вплели синьо-жовті стрічки у волосся.
Загалом на виборчій дільниці у Мілані має проголосувати 11 тисяч українців.
Нагадаємо, згідно з офіційними даними уряду Італії, в країні лише офіційно проживають близько 250 тисяч українців. Можливість скористатися правом голосу надано на трьох виборчих дільницях у Римі, Мілані та Неаполі, незалежно від наявності в них дозволу на проживання.
Фото: Україна молода







