ОСТАННІ НОВИНИ

Сех поповнила ЛОДА ще однією свободівкою

|

Сьогодні, 7 травня, відбулося офіційне представлення нового директора департаменту освіти та науки Львівської обласної держадміністрації – Олександри Небожук. Про це передає кореспондент Львівського порталу.

Олександру Небожук колективу департаменту представила голова ЛОДА Ірина Сех.

Під час представлення вона зазначила, що це призначення є знаковою подією в освітній галузі області.

Нового освітянина області І.Сех окреслила як досвідченого педагога та хорошого керівника. «Олександру Іванівну я знаю не тільки як активну людину, як депутата ЛОР, а й як освітянина, адже багато спілкувалась з нею на освітянські теми. Вона є освічена людина, цілеспрямована. Вона є патріоткою, відомою та шанованою людиною. Окрім того, що вона є досвідченим педагогом, вона ще й є науковцем та хорошим організатором. Тому я бажаю, щоби між нею та колективом департаменту, освітянами виникло порозуміння та щира співпраця», – зазначила очільник області. 

І.Сех також зазначила, що коли О.Небожук проходила співбесіду у Міністерстві освіти вона отримала найкращі відгуки щодо її професійних якостей. «В сьогоднішніх умовах керівник департаменту повинен мати надзвичайні організаційні здібності, розуміти глибоку проблематику та бути патріотом», – сказала вона.

Варто також зазначити, що О.Небожук є партійною. Вона входить до лав ВО «Свобода». 

 

Коротка біографічна довідка:

 

Олександра Небожук народилася 26 квітня 1970 року у селі Стремінь на Сокальщині, в родині колгоспників.

Закінчила великомостівську школу з відзнакою та школу мистецтв.

Закінчила Бродівське педагогічне училище.

З 1989 року навчалася в Державному університеті ім.. І.Франка на історичному факультеті за фахом викладач історії. З цього ж року вона розпочала свій педагогічний шлях в початковій школі села Куличків. Згодом, коли цю школу перевели в статус основної, О.Небожук пропрацювала вісім років вчителем історії.

Свою педагогічну діяльність О.Небожук продовжила у НВК “Загальноосвітня школа I-III ступеня-ліцей” м. Великі Мости, де і працює нині.

Була депутатом Великомостівської міської ради, згодом Сокальської райради, зараз вона є  депутатом Львівської облради та заступником голови депутатської комісії з питань освіти. 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...