ОСТАННІ НОВИНИ

У Брюховичах - чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

|

У Брюховицькому лісовому господарстві поблизу Львова відбудеться відкритий чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. Як повідомила Львівському порталу прес-служба Львівської облдержадміністрації, змагання відбуватимуться 1-4 травня.

У змаганнях візьме участь понад 100 кращих радіоспортсменів, які представлятимуть збірні команди Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської, Харківської, Херсонської областей України та міста Києва.

Головний суддя чемпіонату – суддя національної категорії Іван Доскоч (м. Броди, Львівська обл.).

Урочисте відкриття цих змагань відбудеться 1 травня о 13 годині на території готелю «Перлина Львова».  

Довідка

Спортивна радіопеленгація – це технічний вид спорту, який вимагає від спортсмена значної  фізичної підготовки, уміння орієнтуватись у лісі та за допомогою радіоприймача-пеленгатора знаходити мікропередавачі (контрольні пункти). Мікропередавачі випромінюють радіохвилі у відповідний час. На кожному контрольному пункті встановлюється біло-помаранчева призма і електронний пристрій для відмітки чіпа спортсмена. Між стартом і фінішем таких контрольних пунктів може бути до 10, а загальна довжина дистанції до 10 км. Переможець визначається у кожній віковій категорії за часом.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...