ОСТАННІ НОВИНИ

Ще шість українських човнів прямують з Криму до Одеси

|

Сьогодні, 19 квітня, вранці більшість кораблів і суден забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які раніше базувалися на озері Донузлав, підняли українські прапори і взяли курс до порту Одеси  

Зокрема, в результаті досягнутих домовленостей між оборонними відомствами України і Росії, Південну військово-морську базу в смт Новоозерному, захоплену російськими військами спеціального призначення, залишили середній десантний корабель «Кіровоград», протичовновий корвет «Вінниця», артилерійський катер «Херсон», буксир «Ковель», танкер «Горлівка» та буксирний катер «Новоозерне», повідомляє газета «Флот України».

Це стало можливим після того, як судна допоміжного флоту ЧФ РФ розпочали активні дії із розблокування виходу з озера Донузлав.

Нагадаємо, в березні російські військові затопили на Донузлаві 4 своїх кораблі, щоб заблокувати вихід з бухти кораблям ВМС України. Були затоплені великий протичовновий корабель «Очаків», рятувальне водолазне судно «Шахтар» і два судна забезпечення.

Реклама партнерів

Як повідомляли «Коментарі», на цьому тижні в Одесу українськими військовими моряками вже було виведено з портів Криму танкер «Судак», судно «Шостка», корабель управління «Донбас», ракетний катер «Прилуки», танкер «Фастів» і судно розмагнічування «Балта».

Фото: fleet.sebastopol.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...