ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія Винник незадоволена продовженням автобусного маршруту №5А до міста

|

Міський голова Винник Сергій Уваров та депутатський корпус Винниківської міської ради вкрай здивовані й обурені учорашнім рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради щодо зміни руху. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Винниківської міськради.

«Дане питання розглянуто в односторонньому порядку, де нас не поставили до відома, які зміни в маршруті проведено, чи вони доцільні для мешканців м. Винники. Автобусний маршрут №5А проходить через центральну частину Винник, де розташовано дві школи, дитячий садок, Львівська обласна школа-інтернат, багато працюючих, дітей, що навчаються в цих закладах. А тому відсутність даного маршруту викличе велике соціальне незадоволення серед населення міста.

Переконливо просимо виконавчий комітет Львівської міської ради залишити без виконання рішення виконавчого комітету і не проводити зміни в автобусному маршруті №5А, що проходить через центральну частину міста», – зазначили у мерії Винник.

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *