ОСТАННІ НОВИНИ

ЄБРР дає Львову 20 мільйонів кредиту на реконструкцію системи теплопостачання

|

Європейський банк реконструкції та розвитку надає Львову кредит у розмірі 20 мільйонів євро на модернізацію та перебудову системи централізованого теплопостачання. Як додаток до цього, Німецьке Федеральне міністерство охорони довкілля пропонує реалізувати пілотний проект енергоефективної реконструкції мікрорайону «Сихів» – повідомили Львівський портал у прес-службі Львівської міської ради.

Проект енергоефективної реконструкції мікрорайону «Сихів» триватиме з квітня 2014 і до березня 2018 року.

«Це пілотний проект, який навчить мешканців економно поводитися з енергією. Він також повинен пояснити людям, що з погляду на умови МВФ, вони змушені будуть платити дещо більшу ціну за цю послугу. Окрім того, проект має і значне політичне значення, адже скорочення споживання газу веде до скорочення його імпорту, а отже – і до зменшення залежності і підвищення конкурентоздатності України», – розповів Юрген Кайнгорст, представник Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки (Німеччина).

Як пояснили німецькі партнери, надзвичайно важливим цей проект є у всеукраїнському масштабі, адже для дотації буде виділено 10 мільярдів євро, а це 8% від ВНП України.

Загалом, у рамках проекту модернізації та перебудови системи централізованого теплопостачання ЛКП «Львівтеплоенерго» планують запровадити індивідуальну, орієнтовану на окрему будівлю, технологію постачання тепла, спорудження міні-теплоелектростанцій, заміну застарілих теплопостачальних мереж, а також запровадження необхідних моніторингових систем. Очікується, що після завершення проекту майже половина населення Львова, а саме – близько 760 тисяч осіб, користуватимуться якісними й екологічними системами теплопостачання та подачею гарячої води.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *