ОСТАННІ НОВИНИ

Російське ТБ знімає одного актора, який мав би бити себе сам

|

Один і той же чоловік в сюжетах двох російських телеканалів виявився активістом “Правого сектора” та постраждалим від дій його бойовиків.
Про це повідомляє Радіо Свобода.

Два сюжети, що пройшли в один вечір на двох російських телеканалах, демонструють одну й ту ж людину, тільки в сюжеті НТВ він виявляється інструктором “бойовиків”” Правого сектора”, який постраждав від рук антимайданівців, а в сюжеті “Росії” – прихильником “федералізації України”, якого побили якраз “бойовики” “Правого сектора”.

На НТВ актор зіграв роль громадянина “кількох держав”, який привіз “Правому сектору” з Німеччини 500 тисяч євро і навчав їх акціям, основна мета яких – поранити якомога більше людей.

На “Росії” та сама людина виявилася постраждалим від рук “Правого сектора”, яких “завозили в місто автобусами від влади України” і яким “в усьому підпорядковувалася” міліція.
Особливої правдивості образу потерпілого від Майдану в другому сюжеті додавала прив`язана на лікарняне ліжко георгіївська стрічка.

Реклама партнерів

В обох сюжетах героя звуть однаково: Андрій Петков.

Відгуки на два телесюжети в мережі можна назвати розгубленими, зазначає видання.

Рустем Адагамов, популярний російський блогер пише: Цирк на льоду. Одного і ту саму людину НТВ і Росія 1 видають за іноземного найманця “бандерівців” і постраждалого від цих “бандерівців” місцевого жителя в Миколаєві. Причому, навіть декорації не міняють, ліплять дезу ​​без жодних проблем.

Публіцист Марат Гельман пише: “Я навіть не знаю, як коментувати. Зрозуміло, що смішно. Але одночасно так соромно, що навіть не хочеться вірити, що це можливо”.

Як відомо, державні ЗМІ Росії подають викривлену інформацію про Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...