ОСТАННІ НОВИНИ

Священик просить відмовитися від штучності, аби не грішити проти природи

|

Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Української греко-католицької церкви Володимир Війтишин закликав духовенство та віруючих відмовитися від використання штучних вінків і квітів для прикраси церков і кладовищ. Про це наголошується в його зверненні до духовенства та віруючих, пише ukranews.

“Піклуючись про Вічне добро своєї пастви, апелюю до християнській свідомості і здорового глузду кожної людини і настійно закликаю відмовитися від використання пластмасових квітів для прикраси храмів і кладовищ”, – сказав він.

Митрополит вказує, що використання пластмасової поминальної атрибутики Церква зараховує до гріхів проти природи.

“Прикрашені неприродно яскравими квітами і вінками, кладовища втрачають свою автентичну атмосферу і починають випромінювати людську суєту, дефіцит відчуття справжньої краси і диктат сучасного споживчого суспільства, який намагається добратися навіть до смерті”, – наголошується у зверненні.

Реклама партнерів

Використання штучних квітів, йдеться у зверненні, призводить не тільки до істотного забруднення навколишнього середовища, а й до загроз життю і здоров`ю людей, оскільки часто під час прибирання кладовищ їх спалюють.

“При їх згорянні виділяються різні токсичні речовини, в тому числі й діоксини, які призводять до виникнення ракових захворювань. Таким чином, віддаючи неправильно данину померлим, ми загрожує здоров`ю і життю живих людей і грішимо проти Божої заповіді «не убий!», – вважає митрополит.

Фото: pravda.if

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...