ОСТАННІ НОВИНИ

У Криму захопили вже третього командира

|

23 березня в Криму окупантами був незаконно затриманий командир військової частини А4398 (м. Севастополь) капітан 2 рангу Дем`яненко.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Факт затримання зафіксований. Особи, які здійснювали захоплення українського офіцера, і їх приналежність, встановлені”, – пише він.

За інформацією Тимчука, командування структур Міноборони, у складі яких знаходиться військова частина А4398, вимагає негайно звільнити капітана.

Реклама партнерів

Як повідомили групі “Інформаційний Опір” в управлінні даних структур, у разі невиконання цієї вимоги буде застосований весь комплекс заходів зі звільнення даного офіцера та звільнення інших військовослужбовців ЗСУ, які викрадені російськими військовослужбовцями і незаконними збройними формуваннями АРК.

Командування даних структур Міноборони також висловило здивування з приводу виконання заяв вищого керівництва Російської Федерації.

У першу чергу, це стосується заяв президента Путіна і міністра оборони Шойгу, щодо якихось “гарантій безпеки особовому складу Збройних Сил України та членам їх сімей в Автономній республіці Крим, оскільки ці обіцянки в реальності виявляються брехнею”, – сказано в повідомленні.

Як відомо, у неділю у Криму було викрадено заступника командувача Військово-морських сил ЗС України з берегової оборони – начальника управління військ берегової оборони генерал-майор Ігоря Воронченка.

Напередодні після штурму української в/ч у Бельбеку зник її командир, полковник Юлій Мамчур. Пізніше стало відомо, що він заарештований і перебуває у комендатурі Севастополя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...