ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські діти створюють ляльки

|

Завтра, 21 березня, Міжнародний день лялькаря. З цієї нагоди вихованці Дитячих клубів Львова створюють ляльки з різних підручних матеріалів. Сьогодні гуртківці Франківського району робили іграшки-обереги із серветок.

«Під час нашого заняття ми творили символ добра та захисту – ляльку-мотанку – прадавній народний оберіг. Цього разу ми використовували не традиційні матеріали, а доволі побутові – серветки. Ми підібрали найгарніші серветки з різними українськими орнаментами, які перевтілили у вбрання для ляльок»,- розповіла Катерина Висоцька, педагог-організатор Дитячих клубів Франківського району 

Для створення ляльки використовувались серветки білого кольору, серветки з орнаментом, міцні в’язальні нитки, тонкі шерстяні нитки або муліне трьох-чотирьох кольорів.

А в п’ятницю, 21 березня, лялькарями й творцями казкового світу спробують себе відчути вихованці гуртка «Чарівні Кольори». Діти 6-12 років створюватимуть персонажів – м`які іграшки. Початок майстер-класу о 15.00 год. в клубі «Ровесник» (вул. Ф.Ліста, 2).

«Ми постійно прагнемо розвивати у дітей  інтерес та бажання творити, придумувати образи й втілювати їх за допомогою різноманітних матеріалів: від підручних до спеціальних художніх. Й День лялькаря вже став традиційним в нашому клубі. Щороку наприкінці березня в нашому клубі проходить виставка ляльок та м҆яких іграшок. З цьогорічними дитячими творіннями можна ознайомитися в нашому клубі від 28 березня»,- зазначила Оксана Серафин, педагог-організатор Дитячих клубів Галицького району

Нагадаємо, що Дитячі клуби Львова – це мережа осередків дитячого дозвілля із безкоштовними гуртками. Крім занять в гуртках, вихованці Дитячих клубів Львова залучаються до творчих майстер-класів, любительських спортивних змагань, тематичних свят та екскурсій містом.  Перелік гуртків Дитячих клубів Львова по районах можна подивитися тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...