ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські випускники найкращі в Україні за результатами ЗНО

|

За результатами ЗНО-2013, випускники Львова посіли перше місце в Україні. 42 випускники навчальних закладів міста набрали по 200 балів. Про це повідомив під час звіту директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк, інформує прес-служба ЛМР.

«Випускниця Львівського фізико-математичного ліцею набрала 600 балів за результатами ЗНО-2013. 20,7 % випускників набрали від 183,5 до 200 балів з української мови та літератури, 16,5% – з історії України, 14,1 % – з математики та 12,99 % з англійської мови. 11 учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату отримало 200 балів», – повідомив Олег Березюк.

Учні навчальних закладів міста Львова мають високі досягнення на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах: ІІ місце в Україні за результатами інтернет-олімпіад, IV місце – за результатами участі у міжнародних учнівських олімпіадах та Всеукраїнських конкурсах науково-дослідних робіт; VІІ місце – за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...