ОСТАННІ НОВИНИ

Українському полку в Євпаторії погрожують штурмом

|

Сьогодні вранці представники самопроголошеної кримської влади висунули ультиматум командуванню українського Євпаторійського зенітно-ракетного полку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

“Вони вимагають, щоб до 20.00 українські військові здали зброю. В іншому випадку ними буде здійснений штурм частини”, – стверджує він.

Тимчук також розповів, що поблизу знаходяться російські військові, які запевняють, що в разі чинення опору українцями також застосують силу.

“Журналістам повідомили, що вони повинні стояти не ближче, ніж за 100 метрів від частини, в іншому випадку “вони за наслідки не відповідають”.

“Також бандити Аксьонова пообіцяли до 17.00 надати письмове підтвердження своїх ультимативних вимог”, – повідомив активіст.

Цю інформацію підтверджує також спільнота у Фейсбук Крим SOS.

“Військова частина А-4519 зенітно-ракетного полку, Євпаторія, 5-е містечко (орієнтири: траса Сімферополь-Євпаторія, півтора кілометра праворуч від залізничного переїзду при в`їзді до Євпаторії). Близько години тому прийшли в частину переговорники з козаками та російськими солдатами (“зеленими чоловічками”) і висунули ультиматум здати всі особисту зброю до 20-00, інакше буде штурм”, – написано на цій сторінці.

Українська правда

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...