ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ Львівщини запрацювала у звичному режимі та почала взаємодіяти із самообороною

|

Управління Служби безпеки у Львівській області продовжує роботу у звичайному режимі. Про це Львівський портал повідомили у прес-службі відомства.

За їхньою інформацією, на спеціальну телефонну «гарячу» лінію за тел.298-66-22 звертаються львів’яни щодо фактів порушень законодавства та отримують необхідну правову допомогу.

Управлінням в межах компетенції посилено контррозвідувальний супровід роботи стратегічних підприємств регіону та підприємств, що забезпечують життєдіяльність.

Налагоджено взаємодію з органами місцевого самоврядування, міліцією та Народною самообороною. У разі отримання інформації про можливі загрози будуть вживатися заходи відповідно до чинного законодавства.

«Кожен має виконувати свої професійні обов’язки за будь-яких обставин. Не можна допустити жодних збоїв у роботі підприємств, що забезпечують життєдіяльність регіону. Хочу висловити слова вдячності органам місцевого самоврядування та громадській організації Народна самооборона за злагоджену роботу, – сказав керівник Управління СБ України генерал-майор Володимир Криленко.

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...