ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий хоче, щоб Львів нормально функціонував у такий складний час

|

Сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості збереження безпеки, уникнення мародерств та погромів, охорона підприємств та банківських установ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«В Україні гуманітарна катастрофа. Події останньої доби в Києві відлунням відбились у Львові. Приниження людської гідності, смерть людей привела до небаченого протесту. Його вже у Львові охарактеризували як ніч гніву», – зазначає міський голова Львова.

Як стало відомо, станом на сьогодні більше 30 людей, які постраждали внаслідок нічних протестів, звернулися в медичні установи міста. Всі вони отримали кваліфіковану медичну допомогу.

«Ми і надалі надаємо допомогу всім, хто отримує поранення і приїжджає на лікування до Львова. Але питання №1 на сьогоднішній день – це питання безпеки. Важливо, щоб у місті не було мародерств і погромів. Має бути забезпечена охорона підприємств, банківських установ. Має здійснюватись інкасація. Повинні працювати магазини, які є важливими для того, щоб люди могли нормально функціонувати. Ситуація надзвичайно складна. Вона матиме свою динаміку розвитку, тож я постійно інформувати вас про подальші кроки», – додав Андрій Садовий.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.