ОСТАННІ НОВИНИ

Адмінбудинок «Львівводоканалу» залишили без світла через борги

|

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», через борги сьогодні енергетики відімкнули від електропостачання адміністративний будинок підприємства. Це не впливає на водопостачання мешканців, оскільки всі наносні станції працюють у звичному режимі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У «Львівводоканал» зауважують, що причиною виникнення боргу стало постійне здорожчання енергоносіїв. До прикладу, тарифи на електроенергії лише минулого року зростали тричі. Відтак, таке стрімке підвищення цін на електроенергію призвело до збільшення питомої ваги вартості споживання електроенергії у витратах водоканалу до майже 60%, що унеможливлює нормальну фінансово-господарську діяльність підприємства.

Як наголошують у ЛМКП «Львівводоканал», на підприємстві постійно впроваджують енергоощадні заходи, відбувається оптимізація режимів роботи насосного обладнання і заміна запірно-регулюючої арматури. Завдяки налагодженню технологічних процесів, водоканалу минулого року вдалося скоротити обсяги спожитої електроенергії на 600 тис. кВат/год.

«Незважаючи на зменшення споживання, економічного ефекту від реалізації проектів по енергозбереженню ми не досягаємо. Причина – постійне здорожчання електроенергії. На сьогодні державний бюджет заборгував нам за різницю в тарифах за енергоносії 84 млн грн. Зараз ми проводимо переговори з керівництвом ПАТ «Львівобленерго» щодо погашення заборгованості шляхом залучення субвенцій з державного бюджету на погашення заборгованості у різниці в тарифах», – зазначили на підприємстві.

Реклама партнерів

Станом на сьогодні борг ЛМКП «Львівводоканал» перед ПАТ «Львівобленерго» складає майже 4 млн грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.