ОСТАННІ НОВИНИ

Група «Першого грудня» пропонує сторонам підписати Національний акт свободи

|

Ініціативна група “Першого грудня” представила пропозицію суспільного договору, ­який, на їхню думку, здатен регулювати відносини в Україні до появи нової редакції Конституції.

Документ під назвою “Національний акт свободи” у п`ятницю передали голові Верховної Ради, повідомляє прес-служба групи.

“Розмежовуючи минуле і майбутнє, у нашій країні повинен постати суспільний договір, який допоможе врегулювати нинішнє становище, відновити справедливість і визначити пріоритети змін”, – сказано а заяві.

Документ розробили правознавці, економісти, філософи, дипломати і громадські діячі.

Реклама партнерів

Цей документ містить такі принципові і взаємопов’язані елементи, як план політичного врегулювання, принципи роботи Уряду народної довіри, механізми стримувань і противаг, конкретні заходи з відновлення довіри і справедливості, завдання перетворень.

Також передбачає появу якісно нового способу і механізму громадського контролю за діями влади, вираженого представницьким органом Радою народної довіри.

Акт дає реальний шлях виходу з кризи і вперше збалансовує політичну і суспільну складові врегулювання, пропонуючи стратегічне рішення, зазначають ініціатори договору.

Учасники групи “Першого грудня” закликали Верховну Раду розглянути і схвалити Національний Акт Свободи.

Текст Акту національної свободи розміщено на сайті Ініціативної групи “Першого грудня”.

Як відомо, створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група “Першого грудня”, до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції:

В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...