ОСТАННІ НОВИНИ

«Бориспіль» готовий «приймати» терористів

|

Аеропорт Бориспіль посилив контроль за безпекою у зв´язку з повідомленням Служби Безпеки України про підвищення терористичної загрози, повідомив перший заступник генерального директора міжнародного аеропорту Бориспіль Ігор Костьяненко.

Посилення торкнулося патрулювання території аеропорту та злітної смуги з боку траси до аеропорту міста Бориспіль, пише «Кореспондент».

Також правоохоронні органи посилили патрулювання в залах аеропорту. Крім того, в цілях безпеки на пунктах пропуску пасажирів введено посаду озброєних міліціонерів і посилена робота кінологічної служби.

Касьянов зазначив, що при цьому рівень загрози в самому аеропорту не підвищено і Державіаслужба його не підвищувала. Поряд з посиленням патрулювання активізувалося інформаційне співробітництво співробітників аеропорту з представниками спецслужб і правоохоронних органів.

Керівництво аеропорту зазначає, що на пасажирах посилення контролю не позначиться, проте служби безпеки аеропорту більш ретельно проводять огляд речей пасажирів, тому не виключені випадки повторного огляду ручної поклажі пасажирів.

Коментарі

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...