ОСТАННІ НОВИНИ

Булатов назвав, кого вважає причетним до свого викрадення

|

Активіст Автомадана Дмитро Булатов вважає, що його викрали представники російського спецназу. Про це він сказав на прес-конференції в четвер, розповідаючи про подробиці його викрадення.

«Ці люди говорили тільки російською мовою, з російським акцентом, вони говорили про нас в третій особі. У мене була думка, що це був російський спецназ. По тому, як мене били і катували… діяли професіонали, які могли робити такі речі», – сказав він.

«Хочу підкреслити, що це моя особиста думка» , – додав він.

Також Булатов вважає, що до його викрадення може бути причетний і Віктор Медведчук.

«І мені здається, що до цього причетний Медвечук, тому що найбільше запитань звучало про поїздки до нього. Хочу підкреслити, що це моя особиста думка», – сказав Булатов.

Він також підкреслив, що, коли його випустили він попросив людей не викликати міліцію: «Я просив не викликати міліцію, бо вважав, що міліція за одно з бандитами, і якщо приїде міліція, то зі мною щось трапиться».

Булатов повідомив також про проведення судово-медичної експертизи у Литві, результати якої будуть відомі незабаром.

 

Він також показав свої руки, які були пробиті під час тортур. Він знову підкреслив, що діяли професіонали, бо сухожилля залишились цілими. «Зараз мені важко розгинати вказівні пальці, але моторика працює», – сказав він.

 

Відповідаючи на репліки про те, що нібито за 8 днів у нього не виросла щетина, він сказав, що зараз він не голився вже три дні, але цього практично не видно.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...