ОСТАННІ НОВИНИ

Усі, хто не піде з Майдану, вважатимуться екстремістами,- Захарченко

|

Тих, хто залишиться на Майдані та у захоплених будівлях, влада вважатиме екстремістськими угрупуваннями і буде змушена застосувати силу. Про це йдеться у зверненні Захарченка.

“Хочу подякувати всім тим, хто долучився до звільнення двох працівників міліції, яких захопили, так звані “охоронці майдану”, і утримували у будівлі КМДА. У переговорному процесі нам допомагали і мирні мітингувальники, і посли іноземних держав”, – заявив Захарченко.

За його словами, “полонені правоохоронці піддалися тортурам і зараз госпіталізовані”

“І це не перший випадок безчинств, які кояться у захоплених будівлях, де екстремісти б’ють і катують людей”, – заявив глава МВС. При цьому він звернувся до лідерів опозиції.

Реклама партнерів

“Якщо ви дійсно патріоти та бажаєте зберегти нашу державу, проявіть політичну зрілість та мудрість. Це не гра у війну. Тут реальні жертви – заживо палають міліціонери, екстремісти відстрілюють людей. Вони ховаються за спинами дітей та жінок, їм потрібний хаос. На крові не збудувати міцну державу”, – заявив Захарченко.

“Залиште радикалів, ніхто не буде перешкоджати мирному протесту, переходьте у будь-яке інше, безпечне місце. Я, як Міністр внутрішніх справ, гарантую вам сприяння у цьому міліції та безпеку мирних мітингувальників”, – додав глава МВС.

“Тих, хто залишиться на Майдані та у захоплених будівлях, ми будемо вважати екстремістськими угрупуваннями. І, у разі виникнення небезпеки та переходу радикалів до активних дій будемо вимушені застосувати силу”, – підкреслив Захарченко.

Варта нагадати, що від початку подій на Грушевського загинуло, або було закатовано, як мінімум четверо активістів Євромайдану, госпіталізовано чи арештовано чимало мирних людей. Постраждало більше 40 працівників ЗМІ.

Фото: ZN 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...