ОСТАННІ НОВИНИ

Пріоритети влади у бюджеті: онкохворим дітям 50 млн, міліції 18 млрд

|

На лікування усіх онкохворих дітей України на 2014-ий рік передбачено лише 50 мільйонів гривень.

Про це повідомляють волонтери-члени опікунської Ради ОХМАТДИТу.

За їхніми словами, ця сума складає не більше 20% від потреби.

“Цих грошей не вистачить навіть на елементарні ліки для хіміотерапії, не кажучи вже про дорогі. Жоден благодійний фонд не зможе замінити собою державні функції і таке бюджетування це просто хрест на тисячах дитячих життів”, – заявила у коментарі УП. Життя засновник благодійного фонду “Таблеточки” Оля Кудіненко.

Реклама партнерів

В.о голови Опікунської Ради НДСЛ “Охматдит” Ганна Гопко зазначила на своїй сторінці у Фейсбук, що 50 мільйонів гривень це майже у 4,5 рази менше, ніж 216 мільйонів, які “вибили” на фінансування лікування онкохворих дітей минулого року, і майже вдвічі менше, ніж 2012-ого.

“Гарні пріоритети у влади: нехай діти помирають, лиш би міліціонери були ситі із своїми 18 мільярдами (Таку суму закладено на фінансування МВС у бюджеті 2014-ого року – УП. Життя)”, – обурюється Гопко.

Як відомо, фінансування дітей з онко- та онкогематологічними хворобами також передбачене з відрахувань від проведення державних лотерей, але волонтери наголошують, що наповнення цього спецфонду не прогнозоване і у кращому випадку “живі” гроші з нього надійдуть лише в серпні.

“А тендери не проводитимуться без грошей і діти сидітимуть на 50 мільйонах гривень до вересня”, – підкреслює Ганна.

На дорослих онкохворих, за даними волонтерки, передбачено 298 мільйонів гривень замість необхідного мінімуму у 1,7 мільярда гривень.

Українська правда

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...