ОСТАННІ НОВИНИ

МВС помітило зв’язок підозрюваного в побитті Чорновол та телекомпанії «ТВі»

|

Для отримання додаткової інформації у справі про побиття журналістки Тетяни Чорновол слідство викликає на допит народних депутатів Миколу Княжицького, Давида Жванію та Віталія Ярему

Як повідомили «Коментарям» у МВС, триває розшук ще одного підозрюваного.

«Слідством встановлено, що він мав відношення до певних комерційних структур і керував підприємством, якому була підконтрольна телекомпанія ТВі», – наголошується в повідомленні.

У МВС повідомляють, що двоє затриманих також допитані. Встановлено, що один з них раніше вже мав проблеми із законом.

Реклама партнерів

У рамках розслідування кримінального провадження тривають слідчі дії, призначені експертизи, вже допитана потерпіла Чорновол.

У відомстві повідомили, що Чорновол детально пояснила характер нанесення їй травм, у зв´язку з чим провадження додатково кваліфіковано за ч. 2 статті 121 КК України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

«Допитані вже кілька десятків свідків, в тому числі батько потерпілої, який вказав, що відеореєстратор з авто дочки він передав народному депутату Яремі. Сам пристрій і запис слідству так і не були надані, що не дозволяє детально і повно встановити обставини події», – йдеться в повідомленні.

«Офіційно заявляю, що нікого з фігурантів справи я особисто не знаю, з жодним з них ніколи не спілкувався», – написав Княжицький на своїй сторінці в Facebook.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...