ОСТАННІ НОВИНИ

Юристи України вимагають у Пшонки негайно розібратись із побоїщами мітингувальників

|

Союз юристів України як Всеукраїнська громадська організація, категорично засуджує нічний зухвалий напад правоохоронців на мирних мітингувальників Євромайдану у Києві, які висловлювали свою підтримку інтеграції нашої держави до Європейського Союзу. Свою позицію юристи розмістили на своїй офіційній сторінці.

Підтримуємо конституційне право громадян вільно висловлювати свої погляди за допомогою мирних зборів та ненасильницьких демонстрацій, зокрема акції студентського товариства, яке стало основною рушійною силою європейської інтеграції України.

Закликаємо уряд України поважати права громадянського суспільства та свободи слова і мирних зібрань, які є засадничими демократичними цінностями.

Звертаємося до громадян України із закликом не бути байдужими до своєї долі та майбутнього України і з метою засудження цього брутального насильства — висловити свій протест.

Закликаємо Генерального прокурора України невідкладно розпочати перевірку фактів застосування сили до мирних демонстрантів як очевидного перевищення працівниками правоохоронних органів своїх службових повноважень.

Звертаємося до всіх юристів України незалежно від їх політичних поглядів, фахової спеціалізації, відомчої приналежності, із закликом — об’єднатися для захисту прав та свобод громадян України у відповідності до принципу верховенства права та міжнародних зобов’язань України.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...