ОСТАННІ НОВИНИ

З кіосками «Інтерпрес», у яких незаконно продають сигарети, розірвуть договір оренди

|

Депутати Львівської міської ради вилучили з Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм 22 об’єкти, що належать ТзОВ «Інтерпрес». Причиною цього рішення є невиконання підприємством ухвали Львівської міської ради про заборону продажу тютюнової продукції в газетно-журнальних кіосках. Про це 21 листопада під час сесії Львівської міської ради розповів голова постійної депутатської комісії з питань архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР свободівець Андріян Гутник.

За словами депутата, зазначені 22 об’єкти отримували дозвіл на торгівлю газетно-журнальною продукцією без права продажу тютюну та слабоалкогольних напоїв. У відповідь на численні скарги городян щодо продажу сигарет неповнолітнім у мережі «Інтерпрес» депутати Львівської міськради своєю ухвалою підтвердили заборону на реалізацію тютюнових виробів у кіосках, які продають газетно-журнальну продукцію та дитячу літературу.

«На жаль, ТзОВ «Інтерпрес» і далі порушує закон. Реалізацію тютюнової продукції, зокрема неповнолітнім, не припинено. Тому ми вилучили кіоски-порушники з перспективної схеми. Також ми зобов’язали Департамент економічної політики розірвати договори оренди землі та договори оренди окремих конструктивних елементів благоустрою із цими суб’єктами підприємницької діяльности», – зазначив Андріан Гутник.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...