«Карпати» здобувають нічию у Полтаві – 2:2

|

Перший тайм видався багатим на голи. Уже на 5 хвилині «Карпати» використовують стандарт. Льопа подав кутовий, м’яч пролетів поміж скупчення гравців обох команд на дальню штангу, де на нього уже чатував Зеньов, який впевнено замкнув передачу.

На 13 хвилині «Ворскла» відповідає дуже подібним голом. Подача з кутового, захисники «Карпат» забувають у центрі карного майданчика Володимира Чеснакова, і той ударом головою розстрілює ворота. Захисник намагався винести м’яч з воріт, але той летів надто сильно.

На 28 хвилині «Карпати» знову виходять вперед. Фантастичний удар з 30 метрів вдався Костевичу. Воротар був безсилий – м’яч по дивній траєкторії влетів у дев’ятку.

А  за  чотири хвилини до закінчення тайму львів’яни отримали гол «в роздягальню», проспавши черговий стандарт. Громов подає штрафний з правого краю і Даллку ударом головою забиває другий гол «Ворскли».

Видавши феєричний перший тайм, у другому команди заспокоїлися – матч так і закінчився з рахунком 2:2.