ОСТАННІ НОВИНИ

Виставка реставрованих пам’яток відкрилася у Національному музеї

|

У Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького розпочала свою роботу виставка, присвячена реставрації пам`яток образотворчого мистецтва, які входять до різних груп збереження.

Під час урочистого відкриття усі виступаючі висловлювали вдячність працівникам музею і, зокрема, реставраторам, які повернули поціновувачам мистецтва тисячі експонатів, інформує прес-служба Львівської облради.

Загалом в Національному музеї зберігається 170 тисяч предметів, які перебувають під постійним наглядом 37 реставраторів.

Реставраційні роботи в фондах Національного музею розпочалися фактично з моменту його заснування у 1905-ому році, але проводилися вони на аматорському рівні на інтуїції художників. Лише з середини 1970-их почали проводити системні роботи. У 1980-их роках було створено перші дві майстерні, у 90-их – їх було вже чотири, а в 2003-му році переросли в науково дослідний відділ. Сьогодні реставраційні роботи в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького проводять з використанням найновіших технологій.

Реклама партнерів

Фото прес-служби ЛОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...