ОСТАННІ НОВИНИ

Суд над «врадіївськими ґвалтівниками» взявся за письмові докази

|

Первомайський міський районний суд Миколаївської області перейшов до вивчення письмових доказів справи про зґвалтування Ірини Крашкової. Про це в перерві повідомили адвокати підсудних і потерпілої, передає «УНІАН».

Зокрема, адвокат підсудного міліціонера Євгена Дрижака Володимир Клименко повідомив, що докази, які сьогодні розглянув суд, доводять невинність його підзахисного.

«Зараз досліджуються докази, які дуже суперечливі, які докази правильні – вирішить суд… Усі докази, які сьогодні представила сторона обвинувачення, у мене навіть склалося враження, що сторона звинувачення є стороною захисту, вони на 100% надали суду докази, які доводять невинність всіх трьох осіб (підсудних Дрижака, Поліщука та Кудринського)», – сказав Клименко.

З ним не згоден представник потерпілої в суді Руслан Радецький. «Адвокат Клименко трохи не договорює», – заявив він. Зокрема, за його даними, сьогодні суд розглянув експертизи щодо приналежності біоматеріалів потерпілої і підсудних. Крім того, стало відомо, що суд опитав свідків, яких пропонувало держзвинувачення. Захист просить опитати ще 17 свідків, яких запросять на 17 жовтня.

Нагадаємо, що підсудними у «врадіївській справі» проходять капітан міліції Євген Дрижак, лейтенант Дмитро Поліщук і таксист Сергій Рябіненко. Дрижак у суді заявив, що повністю не визнає себе винним. У свою чергу Поліщук частково визнав свою провину за епізодами з продажем рушниці, проте щодо зґвалтування Крашкової повністю провину заперечує. Рябіненко визнав свою провину частково. Він повідомив, що віз Крашкову в ту ніч, але не бив її і не ґвалтував.

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...