ОСТАННІ НОВИНИ

У ремонт внутрішнього дворика на вул Кривоноса, 7 закопають майже 300 тис грн.

|

За прикладом спільних зусиль Львівської міської ради з GIZ та мешканцями щодо оновлення внутрішнього дворику на вул. Личаківській, 5, зараз ремонтують внутрішній дворик на вул. Кривоноса, 7. Аналогічні роботи розпочались й на вул. Лисенка, 5. Як розповіла сьогодні під час брифінгу начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, двори обирали за принципом згоди мешканців долучитися до фінансування робіт. «Мешканці повинні були самі зголоситися, щоб їхній двір впорядкували, але за умови, що якусь частку коштів вони проплатять. Було вибрано три двори – на вул. Личаківській, 5, на вул. Лисенка, 5 та Кривоноса,7», – розповіла вона.

 За словами Л.Онищенко, на вул. Личаківській, 5 на сьогодні роботи вже майже завершені, залишилось ще встановити лавки та озеленити. А ось на вул. Лисенка, 5 роботи тільки розпочались.

«Але там ситуація інша – там створено ОСББ. Де не створено – там важче працювати», – зазначила чиновниця. Перед виконанням робіт з поверхневої перебудови подвір`я на вул. Кривоноса,7, Галицькою районною адміністрацією були проведені ремонтні роботи каналізації у подвір`ї, що є внеском ЛМР у покращення стану внутрішнього двору. Вартість робіт склала 34 тис. грн. Загальна вартість робіт облаштування двора становить 285 тис грн., з них 23 тис. грн. оплачують мешканці, решту – проект GIZ.

«Тут є хороша кооперація, мешканці об’єдналися і по 1 тис. грн додають, щоб цей дворик став ще кращий. Місто виконує роботи по каналізуванню, «Зелений Львів» виконує роботи по зрізці дерев, GIZ понад 200 тис. грн виділяє, щоб влаштувати тут покриття, поставити тут майданчик, каруселі, спортивну частину, альтанку, щоб це місце було радісне для всіх. Ми підтримуємо спільну працю людей. Якщо люди є об`єднані і є разом, то знаходяться кошти і в міста, і в наших колег з GIZ. Це приклад, який має бути наслідуваний іншими мешканцями Львова», – від радості резюмував міський голова Львова Андрій Садовий.

Однак його радість тривала не довго – один з мешканців Кривоноса розкритикував те, яким чином проводиться ремонт внутрішнього дворика.

«Як можна під час кризи закладати в землю 300 тис. грн? Це ж бенкет під час чуми! Навіщо класти натуральний камінь, якщо можна було заощадити кошти і викласти тротуарну плитку?», – риторично запитував чоловік.

На що міський голова Львова наголосив, що оновленням двориків займається не місто, а GIZ. Натомість чоловік зауважив, що німецьким представникам вигідно зробити дорожчий проект, бо тут мова йде про кошти. А.Садовий вирішив «відрізати» розмову з незадоволеним чоловіком і сказав: «Німці роблять раз і назавжди. Вони нас вчать».

Але й тут мешканець Кривоноса знайшовся, що сказати: «Вони мають вчити нас економити. Зрештою, ті дороги, які турки робили вже розвалюються. Ось візьміть на вул Гуцульській». Однак тут мер Львова став на захист турків: «Турки дороги роблять добре, а ремонт на вул Гуцульській робили українці, тому вона знову у поганому стані».

Фото: С.Радішевська

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...