ОСТАННІ НОВИНИ

Рудяк наказав провести службове розслідування щодо катування львів’янина міліцією

|

Начальник ГУМВС України у Львівській області генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк призначив службове розслідування за фактом отриманих тілесних ушкоджень 29-річним мешканцем Львова, який 1 жовтня був запрошений до Львівського міського управління внутрішніх справ, що знаходиться на вул. С.Бандери, 1, за дорученням слідчого по одному із кримінальних проваджень (квартирні крадіжки). Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Справа перебуває на особистому контролі керівництва ГУМВС України у Львівській області. Результати службової перевірки будуть оприлюднені.

Нагадаємо, 7–8 жовтня з’явилася інформація про те, що у Львові 1 жовтня працівники Львівського міського управління міліції побили та чинили тиск на львів’янина на ім’я Дмитро Флекман.

В інформації йдеться про те, що працівники міліції не лише чинили на нього тиск та вимагали 10 тис доларів, але й побили його, погрожували і навіть помочилися на нього. 7 жовтня прес-служба прокуратури Львова поширила новину про те, що розслідування у вказаному кримінальному провадженні з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 365 КК України розпочато 2 жовтня внаслідок розгляду заяви 29-річного мешканця Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...