У день міста в Запоріжжі «Карпати» перемагають місцевий «Металург»

|

Львівські «Карпати» у черговій грі чемпіонату України з футболу переграли у Запоріжжі місцевий «Металург» з рахуном 3:1.

Матч пройшов за переваги львів’ян, хоча втілити її у голи «Карпатам» вдалося лише у другому таймі. Уже на першій його хвилині  Зеньов після подачі кутового у падінні головою пробив у кут воріт.

Через вісім хвилин, на 54-й, знову спрацював «карпатівський» стандарт.  Голодюк зі штрафного навісив на голову Бартуловічу, який пробив у протихід воротарю «Металурга».

«Карпати» на цьому не зупинились і на 76-й хвилині після передачі Бохашвілі Зеньов вийшовши сам на сам з воротарем, елегантно перекинув  м’яч через нього.

Гол престижу запоріжцям вдалося забити лише на п’ятій доданій хвилині. Шевчук добив м’яч у ворота після невдалого відбивання Ільющенкова.

Таким чином львів’яни дещо зіпсували настрій запорізцям, який у цей день святкували день міста.