ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проведуть відкритий чемпіонат України з алтимату

|

5-6 жовтня у Львові пройде Відкритий Чемпіонат України з алтимату серед змішаних команд. У чемпіонаті візьмуть участь шість команд зі Львова, Івано-Франківська, Луцька, Києва, Харкова та Бреста. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Змагання проходитимуть на стадіоні Сільмаш в суботу з 10 ранку до 19 год і в неділю з 9 ранку до 16 год. Відкриття змагань в суботу о 10 ранку.

Алтимат – це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском (літаючою тарілкою). Гра ведеться двома командами у прямокутному полі з зонами на кінцях, як в американському футболі. Ціль – пасами провести диск через ігрове поле до зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Команда в обороні намагається збити або перехопити пас, щоб перейти в атаку.

Відмінна особливість алтимату – відсутність арбітрів. Усі суперечки вирішуються самими гравцями з огляду на «дух гри» – фундаментальну філософію алтимату, в основі якої лежить чесність та повага до суперника. Організатор змагань – Львівська обласна федерація літаючих дисків.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...