ОСТАННІ НОВИНИ

Свободівці вирішили просвітити ФІФА про Бандеру та Шухевича

|

Сьогодні народні депутати України свободівці Ігор Мірошниченко та Андрій Іллєнко відвідали штаб-квартиру ФІФА в Цюриху (Швейцарія). Націоналісти зустрілися з головою департаменту ФІФА з комунікацій та зв`язків з громадськістю паном Вальтером де Грегоріо.

Українські парламентарі передали футбольним чиновникам англомовні книжки та інші друковані матеріали про діяльність Української Повстанської Армії, а також вимоги українських вболівальників не визнавати забороненою символіку українських національно-визвольних змагань. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Так, Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко за підтримки побратимів-свободівців, які мешкають у Швейцарії та Німеччині, відвідали штаб-квартиру ФІФА в Цюриху. Свободівці передали представникові ФІФА англомовні книжки про УПА, статті з журналу “Український тиждень” про історію національно-визвольних змагань, петицію українських уболівальників, підписи під якою нині збирають мільйони небайдужих по всій країні.

Варто зауважити, що парламентарі взяли з собою до штаб-квартири ФІФА знамено української революції – червоно-чорний стяг. Також націоналісти передали перекладену англійською мовою заяву одного з українських асоційованих членів ФАРЕ для радіо “Свобода” про те, що вони не брали участи в моніторингу матчу між збірними України та Сан-Марино у Львові.

Як повідомили народні депутати, у ФІФА пообіцяли ретельно вивчити всі матеріали, які передали націоналісти, та упродовж тижня надати офіційне підтвердження того, що символіка українських національно-визвольних змагань не входить до переліку заборонених.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...