ОСТАННІ НОВИНИ

Обсяги іноземних інвестицій на Львівщині збільшуються

|

Об’єднання податкової та митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів України створило сприятливі умови для іноземних інвесторів. Відтепер вони мають  єдиного адресата, який відповідає за рівну конкуренцію, помірковане оподаткування, якісний сервіс в адмініструванні обов’язкових платежів. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Як результат, спостерігається збільшення обсягів інвестування у розвиток підприємств Львівщини. Так, за січень-вересень 2013 року суб’єкти господарювання імпортували товарів як внесків у статутні фонди підприємств загальною вартістю близько 60 млн. грн., що на 38% більше аналогічного минулорічного обсягу (близько 44 млн. грн.).

Що стосується асортименту товарів, то це, як правило, виробниче обладнання, верстати, інструменти, автоматичні лінії, а також транспортні засоби – тягачі, напівпричепи, автобуси інше.

Львівська митниця Міндоходів і надалі вживатиме заходів для сприяння зовнішньоекономічній діяльності та покращення інвестиційного клімату в області.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...